İstanbul, Tekirdağ, İzmit, Adapazarı, Yalova ve Bursa'da hizmetinizdeyiz.

akademi ust resim

Akademi


Soyyılmaz Akademi

Sağlık Bakanlığı onaylı ilkyardım eğitim merkezimiz Soyyılmaz Akademi , en son teknolojik cihazlar ( ışıklı uyarı sistemli maket mankenler ) deneyimli eğitmenleri ve sınavlardaki yüksek başarı oranı ile , 250 metrekare gibi birçok eğitim kurumunun sahip olmadığı geniş ve konforlu bir alanda hizmet vermektedir. Eğitim içerikleri ve detayları için info@soyyilmazakademi.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

İlkyardım Eğitimi

İlk Yardım eğitimi almamızın en temel amacı öncelikle kendimiz, çevremiz ve yakınlarımız için hayat kurtarıcı müdahaleleri öğrenmek, olağanüstü durumlarda doğru ve bilinçli uygulamaları çaresiz kalmadan yapabilmektir.
Detaylı bilgi için hizmetlerimize bakınız...

Işıklı uyarı sistemli ve yapay solunuma yanıt veren maket mankenler ile hizmet vermekteyiz.

Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

Ülkemizde 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununun çıkması ile birlikte iş sağlığı ve güvenliği konusunda birçok çalışma başlatılmış ve bu çalışmalar çok farklı şekillerde ilerlemekte. Bunların içinde tüm personele ve acil durum ekiplerine verilmesi gereken yangın eğitimleri de bulunmakta.
Detaylı bilgi için hizmetlerimize bakınız...

Yüksekte Çalışma Eğitimi

İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimimizin yanı sıra IRATA sertifikalı eğitmenler ile Yüksekte Güvenli Çalışma Eğitimlerimizde mevcuttur. Ülkemizde yüksekten düşme nedeniyle meydana gelen ölümlü kazalar , trafik kazalarından sonra yer almaktadır. Yüksekte çalışan tüm personel, yaptıkları işe uygun eğitimi almalıdır. Şantiye şefleri, yöneticiler, mühendisler, ustabaşları, saha sorumluları, yüksek yerlerde yapılan çalışmalarda toplu ve kişisel düşmeyi önleyici sistemlerin doğru kullanımı ve doğru malzeme seçimi konusunda eğitim alırlarsa sahada yaptıkları denetim ve kontroller sonucu kazaların önüne geçilmesi konusunda bir adım önde olacaklardır.
Detaylı bilgi için hizmetlerimize bakınız...

Hijyen Eğitimi

24/04/1930 tarihinde yayınlanan 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 127. maddesine dayanılarak hazırlanan Hijyen Eğitimi Yönetmeliği 5 Temmuz 2013 tarihinde yürürlüğe girdi. Yönetmeliğin tamamına Bilgi Bankası>Yönetmelikler linkinden ulaşabilirsiniz. Yönetmelikle ilgili aklınıza takılabilecek konulara değinmek istedik.
Detaylı bilgi için hizmetlerimize bakınız...

Soyyılmaz Akademi İletişim Bilgileri